Superfoods Concept to Sklep Internetowy wraz z Blogiem, w którym będziemy umieszczać dla Was przepisy i porady i gdzie kupicie produkty tylko najwyższej jakości.

Tagi

Bądź na bieżąco:

My Cart
0,00 
O Firmie
Superfoods Concept to marka oferująca najwyższej jakości wegańskie produkty.

W ofercie sklepu znajdziesz zarówno ciekawą alternatywę dla suplementów diety (liofilizaty i susze) jak i zdrowe, w pełni wegańskie i naturalne dodatki do żywności. Produkty przeznaczone są zarówno dla użytku domowego, jak i dla restauracji, kawiarni oraz cukierni.
W sklepie Superfoods Concept znajdziesz między innymi liofilizaty firmy Org Lab - produkty bardzo bogate w witaminy oraz składniki mineralne pochodzące z roślin i grzybów. Są to kolorowe proszki stworzone specjalnie po to, aby dodać Twoim daniom niespotykanej barwy i cennych dla zdrowia wartości. A wszystko to wyłącznie dzięki naturalnym składnikom.
Klientami Superfoods Concept są bardzo często rodzice, którzy chcą nadać potrawom dla dzieci kolory rodem z bajek Disneya – zdrowo, naturalnie i bez sztucznych substancji. Żadne dziecko nie oprze się smerfnym muffinkom z dodatkiem niebieskiej spiruliny czy różowemu musowi z Pink Pattaya!

deser z niebieską spiruliną
pink pitaya koktajl
Barwne posiłki zachwycają nie tylko najmłodszych - równie często z oferty sklepu korzystają wegańskie restauracje, kawiarnie i cukiernie. Superfoods Concept dba o najwyższą jakość oferowanych produktów i nieustannie poszukuje nowych pomysłów, aby Cię zachwycić i zaskoczyć.

Zapraszam do wegańskiego, zdrowego i kolorowego świata Superfoods Concept!

Jedz zdrowiej
Wolne od barwników
Bez GMO
PRODUKTY
-Superfoods Concept-
PRODUKTY
Wegańskie i raw
Najwyższe standardy
Jakość i Bezpieczeństwo

NAJLEPSZE SMAKI

- Sprawdź naszą ofertę -

O mnie

- Ewa Mirowska -
Prywatnie mama Tośki i Janka.
Z wykształcenia i na co dzień dietetyk kliniczny.
Z zamiłowania pasjonatka zdrowego odżywiania.

Wszystkie te dziedziny połączyłam, tworząc Superfoods Concept
- sklep i blog pełen kolorów, zdrowia i inspiracji.

Ewa Mirowska